Sukcesy edukacyjne i artystyczne
Sukcesy edukacyjne i artystyczne
uczniów klas 1 - 6 w latach 2004-2014
KLASY I - III
Rok szkolny 2004/2005
Powiatowy konkurs „Matematyka moim hobby”
laureat:Mikołaj Masłowski (opiekun: G. Burzała)
Powiatowy konkurs „Poeci dzieciom-dzieci poetom”
I miejsce: Lesińska Natalia (opiekun: G. Burzała)
Szkolny konkurs „Mistrz ortografii”
I miejsce: Wojtek Niwa (opiekun: I. Liberska)
Powiatowy konkurs „Sobieradzik”
I miejsce w etapie gminnym: klasa III d (opiekun: M. Tyrakowska)
Rok szkolny 2005/2006
Powiatowy konkurs „Matematyka moim hobby”
laureatka: Marta Mróz (opiekun: M. Dembek)
Szkolny konkurs „Omnibus”
I miejsce: Marta Mróz (opiekun: M. Dembek)
Rok szkolny 2006/2007
Powiatowy konkurs „Matematyka moim hobby”
II miejsce: Katarzyna Gatkowska (opiekun: E. Puchała)
Rok szkolny 2008/2009
Szkolny konkurs „Żyjmy zdrowo”
I miejsce: uczniowie klasy III b
Rok szkolny 2010/2011
Szkolny konkurs na poetycki opis lasu na podst. utworu M. Konopnickiej „Na jagody"
I miejsce: Nikol Mieszała (opiekun: K. Lesińska)
Szkolny konkurs „Mistrz mowy polskiej”
I miejsce: Oliwia Brodowicz (opiekun: A. Trynkiel)
Powiatowy konkurs „VI Dni Kultury Szkolnej”
II miejsce: uczniowie klasy III b i III c - przedstawienie „Kot w butach” (Opiekunowie: A. Trynkiel, K. Lesińska)
wyróżnienie: Bartek Sawczyn (opiekun: A. Trynkiel)
Powiatowy turniej „Zawsze i wszędzie bezpiecznie”
I miejsce w eliminacjach gminnych: O. Brodowicz, J. Masłowski, M. Cuper, W. Żuberek (opiekun: A. Trynkiel)
Szkolny konkurs czytelniczy „Awantura o Basię”
I miejsce: Patrycja Tekieli (opiekun: K. Lesińska)
”Bieg Sokoła”
I miejsce: Miłosz Szewczyk (opiekun: K. Lesińska)
III miejsce: Dawid Stempin
Szkolny konkurs czytelniczy „Kubuś Puchatek”
I miejsce: Anna Drozd (opiekun: B. Tomczak)
Rok szkolny 2011/2012
Szkolny konkurs „Malowanie słowem”
I miejsce: Jakub Biel (opiekun E. Puchała)
Szkolny konkurs czytelniczy „Wiersze Jana Brzechwy” dla klas drugich
I miejsce: Natalia Baś (opiekun: M. Olczyk)
i „Akademia pana Kleksa” dla klas trzecich
I miejsce: Kamil Kucharski (opiekun: E. Puchała)
Gminny konkurs plastyczny „Gwiazdy, gwiazdki i gwiazdeczki"
I miejsce: Paulina Łacina (opiekun: I. Liberska)
II miejsce: Oliwia Klimek
III miejsce: Sandra Michalak
Szkolny konkurs „Mistrz mowy polskiej”
I miejsce: Oliwia Armatys (opiekun: E. Puchała)
Gminny konkurs „W królestwie pszczół”
I miejsce: Paulina Łacina (opiekun: I. Liberska)
II miejsce: Kinga Siedlcka
Szkolny konkurs „Mistrz ortografii”
I miejsce: Oliwia Armatys (opiekun: E. Puchała)
Rok szkolny 2012/2013
Szkolny konkurs recytatorski „Jesień gra na skrzypcach”
I miejsce: Ola Woziwodzka (opiekun: E. Puchała)
Szkolny konkurs czytelniczy „Pipi Pończoszanka”
I miejsce: Natalia Baś (opiekun: M. Olczyk)
Szkolny konkurs czytelniczy „O psie, który jeździł koleją”
I miejsce: Dominika Jaszczyńska (opiekun: A. Trynkiel)
Powiatowy konkurs wiedzy i umiejętności szkolnych - „Sobieradzik”
laureaci etapu gminnego:Jagoda Madej,Alan Chmielarski,Bartosz Lubryka
(opiekun: M. Olczyk)
Szkolny konkurs plastyczny „Bezpieczna szkoła – bezpieczny uczeń”
I miejsce: Karolina Sobierajczyk (opiekun: K. Lesińska)
Powiatowe biegi przełajowe „Cross Ostrzeszowski”
II miejsce: Aleksandra Duszyńska (opiekun: A. Trynkiel)
Konkurs wiedzy „Jeden z dziesięciu”
I miejsce: Mateusz Kowalski (opiekun: E. Puchała)
Szkolny konkurs plastyczny „Moja skarbonka”
I miejsce: Aleksandra Wieczorek, Aleksandra Wawrzyniak, Marcelina Jurga, Jakub Prudło (opiekun: K. Lesińska)
Szkolny konkurs ortograficzny
I miejsce: Alan Chmielarski (opiekun: M. Olczyk)
Szkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas trzecich
I miejsce: Łukasz Serafinowski (opiekun: M. Olczyk)
Rok szkolny 2013/2014
Gminny konkurs ekologiczny
I miejsce: Aleksandra Wawrzyniak (opiekun: K. Lesińska)
II miejsce: Maksymilian Madej (opiekun: M. Antczak)
III miejsce: Roksana Madej
Powiatowy konkurs wiedzy i umiejętności szkolnych - „Sobieradzik”
I miejsce etap powiatowy: Marcelina Jurga, Joel Iwański, Mateusz Golicki (opiekun: K. Lesińska)
Szkolny konkurs recytatorski poezji J. Tuwima
I miejsce: Nikola Marszał (opiekun: I. Liberska)
I miejsce: Inez Ptak (opiekun: A. Bartkowiak)
Szkolny konkurs czytelniczy „Oto jest Kasia” dla klas drugich i „Awantura o Basię” dla klas trzecich
I miejsce: Kornelia Kozłowska (opiekun: A. Bartkowiak)
I miejsce: Aleksandra Wieczorek (opiekun: K. Lesińska)
I miejsce: Aleksandra Wawrzyniak (opiekun: K. Lesińska)
Szkolny konkurs „Mistrz Mowy Polskiej”
I miejsce: Mateusz Golicki (opiekun: K. Lesińska)
KLASY IV - VI
Rok szkolny 2005/2006
Powiatowe Dni Kultury Szkolnej
I miejsce w kategorii rzeźba Taniec, Bartłomiej Piątek, Magdalena Dębska, Paulina Trzeciak (opiekun: D. Skorupski)
II miejsce w kategorii rzeźba Deszcz: Klaudia Domin, Mikołaj Masłowski (opiekun: D. Skorupski)
II miejsce w kategorii płaskorzeźba Pejzaż: Zofia Tomczak, Anna Otwiaska, Natalia Lesińska, Kacper Kinastowski (opiekun: D. Skorupski)
II miejsce w kategorii prezentacje teatralne Opowieść o rybaku i złotej rybce (opiekun: L. Marczak)
III miejsce w kategorii recytacje: Natalia Lesińska
Wyróżnienie w kategorii prezentacje taneczne za taniec Polka (opiekun B. Drożak)
Rok szkolny 2006/2007
Alfik Humanistyczny
Wyróżnienia: Patrycja Biel, Paulina Kuchta, Daria Frach
Alfik Matematyczny
Wyróżnienia: Marta Maciejewska, Marta Mróz, Szymon Kiciński, Beata Szczeblowska , Natalia Lesińska, Joanna Sawczyn, Karolina Żuberek, Michał Prauziński, Bartłomiej Rybak, Patrycja Kasprzak
Powiatowy Konkurs Ortograficzny
III miejsce: Bartłomiej Rybczak (opiekun: E. Urbaniak)
Rok szkolny 2007/2008
II Wojewódzki Konkurs Humanistyczny
laureatka: Honorata Karbowa (opiekun: R. Zawada)
laureatka: Beata Szczeblowska (opiekun: R. Zawada)
finalista: Mikołaj Masłowski (B. Mikołajewska – Marczuk)
Ogólnopolski Konkurs Historyczny
III miejsce (eliminacje wojewódzkie) Jakub Nawrot 6b (opiekun B. Tomala)
Alfik Humanistyczny
Wyróżnienia: Aleksandra Biel, Paulina Stępień, Szymon Kiciński, Wojciech Niwa, Magdalena Dębska, Klaudia Domin, Dominika Jończyk, Mikołaj Masłowski, Joanna Sawczyn
Miejsko-Gminny Konkurs Plastyczny Nie pal śmieci
I miejsce: Szymon Kiciński (opiekun: D. Skorupski)
Rok szkolny 2008/2009
III Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy
laureat: Szymon Kiciński (opiekun: I. Błaszczyk, J. Domin)
Śpiewaj z Hugo (Telewizja Polsat)
II miejsce (eliminacje rejonowe): Edyta Wieczorek (opiekun: G. Golanowski)
Powiatowy Konkurs Plastyczny Pierwszy Zwiastun Wiosny
I miejsce: Magdalena Pawłowska
II miejsce: Mateusz Zieliński, Adrianna Puchała
(opiekun: D. Skorupski)
Rok szkolny 2009/2010
Ogólnopolski konkurs na opis pocztówki w projekcie Szkoła myślenia
I wyróżnienie: Daria Biel, Estera Ptak (opiekun: E. Urbaniak)
VIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny
III miejsce: Dagmara Dudek (opiekun E. Urbaniak)
Rok szkolny 2010/2011
VI Powiatowe Dni Kultury Szkolnej
Nagroda Grand Prix dla najlepszej szkoły w powiecie w kategorii szkół podstawowych w ramach VI Powiatowych Dni Kultury Szkolnej, Ostrzeszów, marzec 2011 r.:
I miejsce: recytacja: Sylwia Albertowska (opiekun:B. Mikołajewska- Marczuk)
I miejsce w kategorii forma przestrzenna Panorama Ostrzeszowa - praca zbiorowa,(opiekun. D. Skorupski)
II miejsce w kategorii forma przestrzenna Smutek – praca zbiorowa, (opiekun D. Skorupski)
II miejsce w kategorii przedstawienie teatralne O Janku, co psom szył buty (opiekun: A. Trynkiel, G. Burzała)
II miejsce w kategorii taniec Polka (opiekun B. Drożak)
Powiatowy Konkurs Ortograficzny
I miejsce: Aleksandra Niełacna (opiekun: I. Janicka)
Rok szkolny 2011/2012
Wojewódzki Konkurs Humanistyczny
laureat : Aleksandra Niełacna (opiekun: E. Urbaniak)
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
finalista: Karol Kiciński, Bartłomiej Nowak (opiekun: U. Cal)
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
finalistka: Aleksandra Nawrot (opiekun: J. Domin)
I Powiatowy Turniej Zawsze wszędzie bezpiecznie
I miejsce: Aleksandra Guzenda, Aleksandra Nawrot , Karol Kiciński, Bartłomiej Nowak (D. Skorupski, J. Domin)
IV Powiatowy Konkurs Plastyczny Pierwszy zwiastun wiosny
II miejsce: Aneta Pisula, Jakub Kurosz
X Powiatowy Konkurs Ortograficzny
II miejsce: Aleksandra Niełacna (opiekun:E. Urbaniak)
VIII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny Z poprawną polszczyzną na co dzień
Wyróżnienie: Daria Kurzaj (E. Urbaniak)
Powiatowy Konkurs Plastyczny Pierwszy Zwiastun Wiosny
II miejsce: Alan Ciepliński, Jolanta Sip, Anna Suleyman
(opiekun: D. Skorupski)
Rok szkolny 2012/2013
Wojewódzki Konkurs Humanistyczny
finalistka: Aleksandra Niełacna (opiekun: E. Urbaniak)
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
finalistka: Julia Krupa (opiekun: U. Cal)
finalistka: Weronika Tomiak (opiekun: U. Cal)
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Matematyka innego wymiaru
II miejsce w powiecie: Oliwia Brodowicz , Maja Kowalek, Wojciech Żuberek (opiekun: U. Cal)
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dream Car Toyota 2013
III miejsce w Polsce i 37 miejsce na świecie: Kinga Otwiaska
(opiekun D. Skorupski)
Powiatowy Konkurs Plastyczny Pierwszy Zwiastun Wiosny
I miejsce: Klaudia Strzelecka
II miejsce: Paulina Łacina
(opiekun: D. Skorupski)
Powiatowy Konkurs Literacki Gdyby nie ten człowiek
II miejsce: Aleksandra Niełacna (opiekun: E. Urbaniak)
Międzyszkolny Konkurs Grosz do grosika
I miejsce: Julia Krupa, Weronika Tomiak (opiekun: R. Ulichnowska)
Rok szkolny 2013/2014
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
finalista: Wojciech Żuberek (opiekun: J. Domin)
Międzyszkolny Konkurs Grosz do grosika
IV miejsce: Jan Masłowski, Wojciech Żuberek (opiekun: R. Ulichnowska)